Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
ksuns@kinogalerija.lv

16. februārī  plkst.  16.10
17.  un  18. februārī  plkst.  18.10
19.; 20.; 21. februārī  plkst.  16.10


TUMŠĀKĀ STUNDA
Darkest Hour

Režisors: Joe Wright
Lomās: Gary Oldman, Lily James, Ben Mendelson, Kristin Scott Thomas

Žanrs: Drāma, vēsturiska biogrāfija
Valsts: Lielbritānija  2017
Filmas garums: 2h 05 min
Līdz 12+  g.v. – neiesakām


6 nominācijas Oscar® balvai, tai skaitā Labākā filma! "Zelta Globusa" balva aktierim Gerijam Oldmenam par labāko vīrieša lomu drāmas žanrā!
Filmu "Prāts un jūtas" un "Anna Kareņina" režisora Džo Raita jaunajā kinolentē "Tumšākā stunda" galvenajā lomā Gerijs Oldmens - leģendārā valstsvīra Vinstona Čērčila lomā!
Jau pašās pirmajās dienās Lielbritānijas premjerministra amatā, Vinstonu Čērčilu gaida viens no grūtākajiem lēmumiem viņa karjerā.

 Vēl viena obligātā skatāmviela, ja sekojat Oskara dinamikai. Režisora Džo Raita darbs ir nominēts sešiem Oskariem. Gērijs Oldmens sev netipiskajā biogrāfiskās drāmas žanrā un Vinstona Čērčila lomā jau saņēmis Zelta globusu kā labākais aktieris un ir pārliecinošs kandidāts uz Oskaru. Filmas fokuss – laiks, kad Čērčils ieņēma Lielbritānijas premjera posteni (1940. gadā) un izšķīrās par drosmīgiem, nebūt ne viennozīmīgi populāriem soļiem Lielbritānijas ārpolitikā Otrā pasaules kara sākumā. Tumšākā stunda pretendē arī uz labākās filmas Oskaru. Dita Rietuma /Diena/Filma angļu valodās ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Oficiālā mājas lapa

IMDB