Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
ksuns@kinogalerija.lv

18. martā plkst. 16.00

Ērika Upenieka koncerts - meditācija "Visuma skaņa"


Ja vēlaties atklāt visuma noslēpumus, ir jāsāk domāt enerģijas, frekvences un vibrācijas kategorijās. / Nikola Tesla
Latvijas mūzikas gada balvas 2018. gada nominants, dueta Bague Duo dalībnieks, mūziķis Ēriks Upenieks aicina uz jaunu meditatīvu koncertprogtammu "Visuma skaņa".


Kad Tu tiec laukā no pilsētas un dodies uz laukiem, Tu jūties atjaunojies - krāsu gamma, skaņas, putni, vardes, tekošs ūdens, u.t.t., tam visam ir grandioza ietekme uz prātu. Šīs skaņas sastāv no vibrāciju frekvencēm, kuras ir izmērītas hercos (Hz). Visas šīs dabas skaņas vibrē 432Hz un tā ir visuma frekvence.


Būt uz viena viļņa ar šo visuma frekvenci ir neatņemama mūsu sastāvdaļa, jo mēs esam dabas daļa. Ieguvums, esot noskaņotam uz pareizo vibrāciju, ir milzīgs - DNS un kaišu dziedināšana, kļūstam veselīgāki.


Šajos koncertos nebūs dzirdams šablonisks un ierasts mūzikas aranžējums un uzbūve, kas parasti dzirdami mūsdienu estrādes un populārajā mūzikā. Šis būs īpašs mirklis tagadnē, kad katrs varēs koncertu beidzot nevērtēt, bet gan apstāties, un izjust savu esību, padomāt par to, par ko nav bijis laika ikdienā, iespējams arī rast atbildes uz daudziem jautājumiem.


Muzikāli tas būs ceļojums pa visu pasauli, un arī ārpus tās, dziļi personīgs ceļojums sevī, jo ar šo, īpaši komponēto mūziku, Jūs varēsiet sajust ne tikai savu piederību uz šīs zemes, bet tā arī aizvedīs Jūs tālu ārpus tās. Programma ir balstīta uz mūzikas terapjas un meditatīvās mūzikas pamatiem, ievijot arī laikmetīgās mūzikas melodijas un skanējumu.

 Pusotra stunda iekšējs un ārējs miers, domas un atjaunošanās. Pusotra stunda, lai pēc tam ar jaunu sparu dotos ikdienas steigā.


Biļetes - http://www.bezrindas.lv/lv/koncerts-meditacija-visuma-skana/4356/