Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
ksuns@kinogalerija.lv

14. oktobrī plkst.  14.00
Eiropas Mākslas kino diena

Sasodītā pasaule

Fucking Åmål


Šī tradīcija iedibināta pirms trim gadiem, lai pievērstu uzmanību Eiropas kino daudzveidībai.
Eiropas Mākslas kino diena svin kino mākslu, piedāvājot aizrautīgiem kino cienītājiem vairāk nekā 1000 kinoteātros visā Eiropā, piedzīvot kultūras pieredzes apmaiņu. Jaunus un vecus, pilsētās un laukos – visus šajā dienā vieno aizrautība ar kino.
Pasākuma iniciatīva nāk no CICAE ART Cinema un Europa Cinemas organizācijām, kuras mērķtiecīgi atbalsta filmu izrādītājus, kas strādā ar Eiropā veidotajām filmām. Šogad Kino galerija/Ksuns met izaicinājumu digitālajām tehnoloģijām un atgriežas analogā kino laikā. Visa mūsu mākslas kino programma sastādīta no filmām, kas pieejamas 35mm formātā. Klasiskas filmas dažādām gaumēm un vecumiem. Ķeram mirkli un izbaudam klasiskā kino burvību. Svinam kino svētkus kopā!

Režisors: Lukas Moodysson

Lomās: Alexandra Dahlström, Rebecka Liljeberg, Erica Carlson
Žanrs: Drāma

Valsts: Zviedrija  1998

Filmas garums: 90 min.

Līdz 12  g.v. – neiesakām
Filma "Sasodītā pasaule" ir plaši pazīstamā zviedru režisora Lūkasa Mudisona debijas filma. Tā ir iejūtīga un niansēta filma par pusaudžu savstarpējām attiecībām un par uzdrīkstēšanos būt savādākam nekā citi. Lūkass Mudisons ar šo filmu ieguva atpazīstamību – filma savulaik tika plaši izrādīta pasaulē, tā bija Zviedrijas pieteikums ASV Kinoakadēmijas "Oskara" balvai nominācijā par labāko ārzemju filmu.

Zviedru valodā ar subtitriem latviešu valodā.

BIĻEŠU CENA €3.00                                
Internetā - http:// www.bezrindas.lv/lv/kino