Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī un ievērojot ieteikumus no 15. marta atceļam visus pasākumus kinoteātrī Ksuns/Kinogalerija. LĪDZ TURPMĀKAM PAZIŅOJUMAM IR SLĒGTS.

KURŠ IR ZIEMASSVĒTKU VECĪTIS? Teātris un ES piedāvā: Leļļu izrāde bērniem un vecakiem.

Kaimiņi var gadīties visādi – lieli, mazi, klusi, skaļi, jocīgi un dažreiz dīvaini. Un bieži vien ir kaimiņi, kuri nu nemaz nav tik draudzīgi! Tie var mūziku briesmīgu klausīties, kaitinoši skaļi smieties, smagi lāčot pa istabu vai vienkārši, ne no šā ne no tā – tevi appludināt. Arī Ziemeļbriedim nav paveicies, jo kaimiņos tam dzīvo Pingvīns, kurš nez kāpēc, pēdējā laikā ir kļuvis neciešami skaļš! Jo tuvāk nāk Ziemassvētki, jo skaļāks ir Pingvīns! Kāpēc tas ir tā? Ko Pingvīns dara savā mājoklī? Lai to noskaidrotu, Ziemeļbriedis izgatavo jaudīgu noklausīšanās ierīci… Cik liels ir Ziemeļbrieža pārsteigums, kad viņš uzzina, ko Pingvīns ir nolēmis darīt!? To jūs uzzināsiet mūsu Ziemassvētku izrādē!
Pēc izrādes Ziemassvētku vecītis ar Ziemeļbriedi un Pingvīnu bērniem izdalīs arī JŪSU sarūpētās dāvaniņas un aicinās uz kopīgu Ziemassvētku foto!

Režisors – Armands Ekštets (TV seriāla Sirdsmīļā Monika režisors)

Aktieri – Armands Ekštets vai Gatis Cīrulis, Gerda Dinsberga, Inta Bankoviča

Izrādes garums: 50 min

Žanrs: leļļu izrāde bērniem un vecākiem

Izrādes mērķu auditorija: bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs!
NOTEIKUMI:
Biļete jāiegādājas katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma.
Pirms izrādes sākuma, lūdzam izslēgt mobilos tālruņus.
Izrādes laikā aizliegts lietot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ierakstu aparatūru.
Uz tikšanos!

Teātris un ES

DRĪZUMĀ