Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.28 TIMES CINEMA

Europa Cinemas meklē 28 jaunus kino mīļus, kuri vēlas doties uz Venēcijas kinofestivālu, lai kļūtu par jauniešu žūrijas locekļiem. No katras Eiropas Savienības valsts tiks izvēlēts viens dalībnieks. Projektu īsteno Eiropas Parlamenta LUX kino balvas organizatori sadarbībā ar Europa Cinemas, Venēcijas dienām (Giornate degli Autori) un Cineuropa.

Starp simtiem pieteikumu tiek izvēlēti 28 dalībnieki, ņemot vērā to spēju oriģināli izpausties un aizraušanos ar kino. Kopš 2014. gada jaunajiem dalībniekiem ar žūrijas priekšsēdētāju Karelu Ohu (Karel Och) un žūrijas prezidentu ir iespēja vērtēt visas filmas Venēcijas dienu konkursā un pasniegt balvu par labāko filmu.

Kas var pieteikties?
Jebkurš jaunietis vecumā no 18 līdz 25 gadiem ar labām angļu valodas prasmēm un spēju veidot rakstus un blogu ierakstus. APRAKSTS ANGLISKI

Kā var pieteikties?
Nepieciešams nosūtīt sevi reprezentējošu līdz 30 sekundēm garu video angļu valodā. Video ierakstā jābūt minētam jūsu vārdam un valstij, kā arī jāpaskaidro ko kino sev nozīmē. Video jāsākas ar tekstu "Cinema for me is ..." un tad jāturpina argumentēt. Video attēlam jābūt Full HD kvalitātē (Full HD: 1920x1080 px) un ar labu audio ierakstu. Papildus nepieciešams aizpildīt un parakstīt pieteikuma veidlapu angļu valodā.


Pieteikuma veidlapu var lejupielādēt seit.
Pieteikuma video un veidlapu sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  līdz 27. aprīlim. Video iesakām sūtīt caur https://wetransfer.com/


Ja Europa Cinemas Jūs izvēlēsies dalībai Venēcijas kinofestivāla jauniešu žūrijā, jums tiks apmaksāta nokļūšana līdz Venēcijai un atpakaļ, kā arī nodrošināta mājvieta uz Lido salas, kur norisinās ikgadējais Venēcijas kinofestivāls. Jums tiks izsniegta arī festivāla akreditācijas karte.
Dalībniekiem jābūt festivālā no 28. augusta līdz 9. septembrim, jāpiedalās žūrijas aktivitātēs, jāredz visas filmas, kas tiek prezentētas Venēcijas dienu un LUX kino balvas 2017 programmas ietvaros. Dalībniekiem ir jāpiedalās sarunās ar filmu veidotājiem un citiem viesiem, jāpublicē ieraksti Europa Cinemas sociālo tīklu lapās, kā arī jābūt aktīviem LUX kino balvas vēstniekiem savā valstī pēc Venēcijas kinofestivāla.

Vairāk par 28 Times Cinema https://luxprize.eu/28-times-cinema